Укрзалізниця звернулась до бізнесу і попередила про ризик повного або часткового невиконання зобов’язань за укладеними договорами. Причина цьому – масштабна кібератака.
Про це заявили у пресслужбі компанії.
Укрзалізниця попередила про ризики для бізнесу
Так, 23 березня 2025 року Укрзалізниця зазнала потужної кібератаки на власні інформаційно-телекомунікаційні системи. Внаслідок цього було порушено роботу автоматизованих сервісів та ускладнено стандартне функціонування компанії.
У зв’язку з цим компанія попередила, що через форс-мажорні обставини можливе як часткове, так і повне невиконання зобов’язань за укладеними договорами з контрагентами.
В Укрзалізниці додали, що наразі вони роблять усе можливе для швидкого відновлення роботи всіх сервісів та виконання зобов’язань перед партнерами й клієнтами у повному обсязі.
До речі, нещодавно в Україні також зафіксували масштабну кібератаку. У додатку «Дія» не працювало декілька послуг. Втім, вже сьогодні громадяни знову можуть отримувати державні послуги онлайн.
